Era Elektronik Web Sitesi Kullanım Koşulları:

ERA Elektronik, bu web sitesini, www.era-electronic.com müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek ve ERA Elektronik'in dışa açılma konsepti hakkında bilgi vermek amacıyla tasarlamıştır. Bu amaçla sitede yer alan katalogları görmek ve indirmek için siteye kayıt olmak ve diğer bilgilendirme servisleri ücretsizdir. 

ERA Elektronik internet sayfasını kullanma /görüntüleme aşağıda belirtilen maddelerin kullanıcı tarafından kabul edilmiş olmasına bağlıdır. ERA Elektronik web sayfasının kullanımı ve görüntülenmesi için bu şartların kabul edilmesi gereklidir, bunların yerine getirilmemesi durumunda kullanım ve görüntüleme izni sağlanamaz. 

ERA Elektronik bu maddelerdeki değişiklik hakkını saklı tutar. ERA Elektronik web sayfasının
www.era-electronic.com içerisindeki internet servislerinin ve/veya evraklarının kullanımı gibi özel kullanımlar, özel maddelerle düzenlenmektedir. 


ERA Elektronik İnternet Sayfalarının Kullanımı: 

ERA Elektronik internet sayfaları bilgisayar aracılığıyla kullanıma açıktır ve bazı bölümleri özel/ticari olmayan amaçla basılabilir. 

İnternet sitesindeki içerik başlıkları ve şekilleri ERA Elektronik ve iştiraklerine bağlıdır; Türk Telif Hakları Kanuna tabiidir. 

ERA Elektronik izni olmadıkça, bireysel kullanım dışında ERA Elektronik internet sitesinin görüntülenmesi, sayfaların dağıtımı ve saklanması yasaktır. 

ERA Elektronik ilan ve bültenleri kaynak belirtilerek umumi alanlarda kullanılabilir. 

ERA Elektronik web sayfasındaki malzemelerin izinsiz kullanımı ve dağıtılması telif haklarının ihlaline girmektedir ve izinsiz kullanımlar cezai uygulamalara tabidir. 


ERA Elektronik Web Sayfasının İşleyiş ve İçeriği: 

ERA Elektronik web sitesinde değişiklik yapma ve siteye erişimi engelleme haklarını saklı tutar. 

ERA Elektronik hatasız ve düzgün olmayan internet sayfası kullanımını garanti etmez, bu hatalardan doğacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Site üzerinden bulaşacak ve karşı tarafta güvenlik açığına neden olabilecek bug, solucan, virüs ve benzeri kötü niyetli yazılımların neden olabileceği zararlardan ERA Elektronik firması sorumlu tutulamaz.


Web sitesindeki Bağlantılar: 

ERA Elektronik Web sitesi diğer sitelere bağlantılar içermektedir; ERA Elektronik üçüncü sitelerdeki içerik ve malzemelerden sorumlu değildir. Üçüncü bir siteye bağlanılması tamamen kullanıcının sorumluğu altındadır ve riski üzerine almış sayılır. 


ERA Elektronik'e Gönderilen Evraklar: 

Aksi taraflar arasındaki bir antlaşma ile düzenlenmediği ve ERA Elektronik tarafından yönlendirilmediği sürece, ERA Elektronik'e gönderilen e-mailler, iş başvuruları, CV'ler ERA Elektronik kullanımına geçmiş sayılır ve kullanımları serbesttir. ERA Elektronik'e gönderilen evrak, CV ve e-mailler umumi surette kullanılabilir ve herkese açıktır. Bu dokümanların kullanım, kopyalama, dağıtım ve diğer amaçlarla kullanım hakkını ERA Elektronik saklı tutar. 

ERA Elektronik, gönderilen evrakların içeriğini ve kullanımını denetlemez / kontrol etmez, bunlara ilişkin bir sorumluluk yüklenmez. Evrakların ERA Elektronik sitesine gönderilmesi ile, gönderen bu evrakların yasadışı olmadığını, umumi kullanıma uygun olduğunu, gönderilen dokümanın tasarruf hakkının kendisine ait olduğunu kabul eder. ERA Elektronik’e gönderilen evrakların gönderen tarafından virüs taramasından geçirilmesini gerekli bulur ve site içerisinde evrakların kaldırılması hakkını kendinde tutar. 


Site Ziyaretçileri: 

ERA Elektronik bilgi koruma kanuna uyar ve ziyaretçi bilgilerinin saklılığını korur. Kişisel bilgiler, ziyaretçinin istediği bilgilerin zaruri ve gerekli temini ve servisinin sağlanması koşulları dışında, üçüncü kişilerle paylaşılamaz ve gönderilemez. 

ERA Elektronik kişisel bilgileri kendi araştırmaları amacıyla kullanabilir. ERA Elektronik ayrıca müşteriler, müşterilerin satışları, ziyaretçi profili, üçüncü şahıs/kurumlara ait istatistik ve bilgileri toplayabilir ancak bu bilgi ve istatistikler veri içeremez, sadece genel tanımlama amacı için kullanılabilirler. 

ERA Elektronik, kullanıcının genel tanımı için kullanıcının bilgisayarına transfer yapabilir. Kullanıcı bu transferi tarayıcı kurumu aracılığıyla engelleyebilir. Daha fazla bilgi için bilgisayarın sürücü yardım menüsü kullanılabilir. 

Katalog ve Ürün Görselleri:

 

ERA Elektronik kataloglarında kullandığı görseller ve isimler temsil amaçlı olarak kullanmıştır. İfade edilen araç uyumlulukları parçaların orijinal olmadığını, muadil uyumlu parça olduğunu belirtmektedir. İsmi geçen markaların isim, logo ve tescilleri kendi saygın firmalarına aittir ve ERA Elektronik’in bu firmalarla fiziki bir bağı bulunmamaktadır. ERA Elektronik kullanmakta olduğu her türlü kataloğu ve görseli öncesinde haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

 

 

ERA Elektronik ve iştiraklerinin logo ve ticari marka unvanının kullanımına ilişkin maddeler: 


İsim hakları, logo, ticari marka unvanı, ürün ve resimler ERA Elektronik ve iştiraklerine aittir. ERA Elektronik'in izni olmadan bunların kullanımı, dağıtılması, saklanması ve muhtelif nedenlerle kullanılması yasaktır.